DİJİTAL ETİKET BASKI

MAKSİMUM MALİYET VERİMLİLİĞİ.

EN HIZLI SİPARİŞ TESLİMATI.


Dijital Etiket Baskısı

Dijital etiket baskısı, etiket endüstrisini değiştiren, hızla gelişen bir teknolojidir. Her yıl, yeni yazıcılar pazara girerek mevcut etiketlerin kalitesini artırırken, baskı maliyetlerini ve iş bitirme sürelerini düşürüyor.


Dijital etiket baskısı ve fleksografik baskı

Geleneksel ve modern fleksografik baskı süreci, bir tasarımın baskı kalıbı haline getirilmesiyle başlar. Ardından, tasarımınızı baskıya beslenirken etiketlere basmak için bu plaka bir baskı makinesine yerleştirilir. Baskı kalıpları büyük ölçekli siparişler için oldukça verimli ve uygun maliyetli olmasına rağmen, önemli kurulum ve değiştirme maliyetleri oluşturmak ve taşımak için zaman alırlar, bu da onları kısa ve orta ölçekli işler için verimsiz hale getirir. Masaüstü yazıcıların çok daha yüksek teknoloji sürümleri gibi, dijital etiket yazıcıları da dijital tasarım dosyalarını okur ve bu tasarımları doğrudan etiket malzemelerine basmak için mürekkep kafalarını kullanır - bu da kalıp ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yeni yazıcılar ve teknolojiler ortaya çıktıkça, dijital etiket baskısı gittikçe daha güvenilir hale geldi ve mutlak en yüksek kaliteyi sunuyor. Küçük ila orta ölçekli işler için, fleksografik etiket baskısına göre üstün bir seçenektir.


Değişken veri baskısı (VDP)

Dijital etiket yazdırma, değişken veri yazdırma (VDP) teknolojisinden yararlanabilen tek etiket seçeneğidir. VDP, bir veritabanından bilgi almayı ve onu ayrıştırmayı içerir, böylece bireysel bir baskı çalışmasındaki her etiket benzersiz bir tasarıma sahip olabilir. Kalıplarla baskı yapmanın tam tersi bir fikirdir; Tek bir tasarımı toplu üretmek yerine, VDP her tasarımı özelleştirmenize (veya aynı baskı çalışmasında iki veya daha fazla tasarımın oldukça büyük miktarlarını yazdırmanıza) olanak tanır. VDP, aşağıdakiler için harika bir çözümdür:


Ardışık numaralandırma

Sıralı barkodlar

Değişken başlıklar

Metni değiştirme

Markalaşma için görüntüleri özelleştirme

Ve çok daha fazlası


Markalar, farklı ürün tasarımlarını, mesajları ve markalamayı test etmelerine olanak tanıdığından, pazarlama kampanyalarından elde edilen yatırım getirisini artırmak için genellikle VDP kullanır. Markaların oyun kodları gibi benzersiz öğelerle ayrı ayrı etiketleri özelleştirmesine olanak tanıdığından, promosyonlar için harika bir araçtır. VDP, ister sezonluk bir promosyon yürütmek ister yaklaşan bir etkinlikte benzersiz bir şey sergilemek isteyin, ürünleri müşterileriniz için verimli ve uygun maliyetli bir şekilde kişiselleştirmenize bile olanak tanır.


Dijital etiket baskı yeteneklerimiz

Resource Label Group olarak, yerel bir dokunuşla ulusal erişim sunuyoruz. Kıyıdan kıyıya bir şirketin tüm tam ölçekli yeteneklerine sahibiz ve ABD ve Kanada'daki konumlardan, en erişilebilir, yerel hizmetle son teknoloji etiket baskısı sunuyoruz. En son dijital etiket yazıcılarının eksiksiz bir stoğuna sahibiz ve teknolojimize sürekli yatırım yapıyoruz, böylece hızlı dönüşler ve sipariş karşılama sağlayabiliyoruz. Deneyimli ekibimiz, dijital baskıdan ve etiketinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak yaratıcı çözümlerle size yardımcı olacaktır.

2002 yılında İstanbul Hadımköy'de kurulan BSK Etiket ve Ambalaj olarak; dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Flekso, dijital ve serigrafi makineleri dahil en son teknolojilere sahip BSK Etiket ve Ambalaj Şirketi, 23 ülkeden farklı müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.


Powered by TurkuvazSoft | © 2021 All rights reserved.