KABARTMALI ETİKETLER

ETİKETLERİNİZE PREMIUM VERİN

DERİNLİK, DOKU VE PARLAK.


Kabartmalı Etiket

Kabartmalı etiketler, ürün ambalajınıza özel tasarım, yazı, dekorasyon veya desen efektleri eklemenizi sağlar.


Kabartmalı Etiketler Nedir?

Etiket Kabartma

Kabartmalı etiketler, bir etiket malzemesinin bir kısmına veya tamamına yüksek basınç kullanılarak özel kalıplar yerleştirilen basınca duyarlı bir etiket türüdür. Sonuç, derinlik ve dokuya sahip kabartmalı bir etikettir. Kağıt, hibrit film yapıları ve folyo gibi farklı etiket malzemeleri farklı efektler yaratır. Dolayısıyla kabartma, göze çarpan bir etiket oluşturmak için çok yönlü bir seçenektir.


En iyi fiyata doğru kabartmalı etiketi elde etmek

Ofset baskı, dijital baskı veya fleksografik baskı ile birlikte birden fazla etiket kabartma yöntemi sunuyoruz. Bu, küçük bir siparişiniz veya büyük bir baskı çalışmanız olması fark etmeksizin, ürününüzün diğerlerinden öne çıkmasına yardımcı olmak için size en iyi kabartmalı etiketleri sunma yeteneklerine sahip olduğumuz anlamına gelir. Bütçeniz için en iyi baskı çözümünü seçmenize yardımcı oluyor ve harika bir tasarıma sahip olmanızı mümkün kılıyoruz.


Mühendislik açısından uygun maliyetli kabartmalı etiketler

Kabartmalı baskı ve paketleme maliyetleri, öncelikle takım maliyetleri ve çalıştırma boyutuna bağlıdır. Farklı görünümler, farklı fiyat noktalarında düşebilecek farklı aletler gerektirir.

Örneğin desen kabartma, nispeten daha düşük takım maliyetine sahiptir ve hatta genel etiket siparişinizde tasarruf sağlayabilir. Maliyet tasarrufu sağlayan bir tekniktir

Keçe ve emlak kağıdı gibi birinci sınıf malzemelerin dokusunu, ucuz bir esnek plaka ile daha ucuz yüzey stoklarına basıp birinci sınıf malzemeler olmadan birinci sınıf bir etiket görünümü elde etmeye öncülük ettik.


Bununla birlikte, yüksek çözünürlüklü yontulmuş veya yükseltilmiş yuvarlak kabartma efektleri elde etmek için daha pahalı döner veya düz yataklı aletler gerekebilir. Düz yataklı takımlar, daha düşük çalışma boyutlarında daha uygun maliyetli olma eğilimindedir, ancak döner takımların daha yüksek başlangıç ​​maliyeti, baskı sürelerini hızlandırabildiği için daha büyük işler için haklıdır.

Herhangi bir etiket süslemesinde olduğu gibi, işlem boyutunuz arttıkça kabartma kalıplama maliyetleri toplam etiket bütçenizin giderek daha az önemli bir parçası haline gelir. Daha büyük çalışmalar için, daha pahalı oymalı kabartma bile toplam maliyetin minimum bir parçası haline gelir.


Etiket kabartmasını marka vizyonunuz ve bütçenizle uyumlu hale getirmek

Etiketleriniz için en iyi etiket kabartma yöntemine karar vermeden önce, aradığınız son etkiyi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. Oradan, bunu başarmanın en ucuz yolunu belirlemek için geriye doğru çalışacağız.

Eksiksiz bir kabartma özellikleri paketi ile etiket mühendislerimiz, ister 1.000 etiket ister 50.000 etiket yazdırıyor olun, marka vizyonunuzu mümkün olduğunca uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştiren kabartma yöntemini belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır.


Kabartmalı baskı ve ambalaj uygulamaları

Etiket kabartma uygulamaları

Kabartmalı etiketler, ürününüze birinci sınıf bir zarafet katar ve çok çeşitli farklı etiket baskı teknikleriyle birlikte çalışabilir. Markalar genellikle etiket tasarımının belirli görsel öğelerini vurgulamak için logolarında veya belirli bir vurgu öğesinde kabartmalı bir his kullanır.

Kabartmalı etiketler genellikle şuralarda bulunur:


Şarap ve alkollü içkiler şişeleri

Yiyecek ve içecek ambalajı

Sağlık ve güzellik ürünleri

Vitamin ve takviye şişeleri

Kenevir ürünleri

Promosyon etiketleri

Kozmetik ve kişisel bakım kapları

Ve diğer malların uzun bir listesi

Kabartmalı etiketler diğer süslemelerle çalışır

Altın veya gümüş metalik bir öğeye daha fazla derinlik ve ilgi katmak için özel folyo etiketlere kabartmalı efektler ekleyebiliriz. Ve kabartmalı etiketler, dört renkli proses (4CP) fleksografik etiket baskısı ile birlikte çalışarak, herhangi bir renk kombinasyonu ile kabartma kullanmamıza olanak tanır. Tasarım olanakları neredeyse sınırsızdır. Vizyonunuzu hayata geçirme ve ürününüzü farklılaştırırken markanızı anlatan bir etiket sunma yeteneklerine sahibiz.


Etiketlerden daha fazlası

Kişisel hizmet ile her etiketin arkasındayız. Şirket içi etiket tasarım ekibimiz, markanız için mükemmel bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilir. Baskı öncesi hizmetlerimizle, tasarımınızın - ister siz, ister ekibimiz, ister üçüncü taraf bir tasarımcı tarafından yaratılmış olsun - baskı standartlarını karşılayacak şekilde düzgün bir şekilde kurulmasını sağlıyoruz.

Etiket konseptinden siparişin tamamlanmasına kadar tasarım, malzeme, maliyet ve zamanlama kararları konusunda tavsiyelerde bulunmak için yanınızdayız. Ve başka birçok etiket yeteneğimiz var. Kabartmalı etiketlerimiz ürününüz için doğru olmasa bile, müşterilerinizin dikkatini çeken farklı bir etiket oluşturmanıza yine de yardımcı olabiliriz. Bugün bir danışma talep edin ve ekibimiz, toplam ambalaj vizyonunuza en uygun maliyetli şekilde ulaşmanızı sağlayacak etiketleri tasarlamaya başlayacaktır.

2002 yılında İstanbul Hadımköy'de kurulan BSK Etiket ve Ambalaj olarak; dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Flekso, dijital ve serigrafi makineleri dahil en son teknolojilere sahip BSK Etiket ve Ambalaj Şirketi, 23 ülkeden farklı müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.


Powered by TurkuvazSoft | © 2021 All rights reserved.