FLEKSOGRAFİK ETİKETLER

EN BÜYÜK BASKI ÇALIŞMALARI

EN KISA ZAMANLARDA.


Fleksografik Etiketler

Fleksografik etiketler neredeyse tüm paketlere uygulanabilen oldukça çok yönlü etiket çözümü. Metal filmler, plastikler ve kağıtlar dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere basılabilirler.


Fleksografik etiketler için yaygın uygulamalar

Fleksografik etiketleri hemen hemen her tür ürün üzerinde bulabilirsiniz. Geniş çapta ekonomik olduklarından, gözeneksiz malzemelere basılabildiklerinden ve tek renkli geniş alanları basmak için mükemmel olduklarından, çeşitli tüketici ambalajlı mallar için yaygın olarak kullanılırlar. Çok yönlülüğü onları etiketler, esnek ambalajlar ve poşetler için iyi bir seçenek haline getirir.


Fleksografik etiketler sizin için doğru mu?

Fleksografik etiketler, tasarım esnekliği ile makul maliyette hızlı hız sağlar. ASAP büyük miktarda etikete ihtiyacınız varsa, fleksografik baskı makineleri, etiketler rulo kullanılarak beslendiği için hızlı hat hızlarına ulaşabilir. Özellikle kısa teslim sürelerine sahip büyük siparişler için çok değerlidirler. Fleksografik baskı, kabartma gibi diğer işlemlerle satır içi kombinasyon baskısına izin verdiğinden, yüksek derecede tasarım esnekliği entegre edebiliriz. Etiketsiz bir görünüm, dokunsal bir his veya sadece göz alıcı bir görünüm istiyorsanız, fleksografik etiketler bunu mümkün kılar.


Fleksografik etiket yeteneklerimiz

UV fleksografik, su bazlı fleksografik, döner ekran, döner tipo ve folyo etiketler dahil olmak üzere çok çeşitli fleksografik etiket çözümleri sunuyoruz. Bu, ihtiyacınız olan herhangi bir yüzeyi oluşturabileceğimiz anlamına gelir. 50'den fazla farklı baskı makinesi ile 18 inç genişliğe kadar baskılar yapabiliyoruz - en büyük konteynerler için yeterince büyük. Ve herhangi bir renk kombinasyonunu elde etmek için 14 renge kadar baskı yapabiliyoruz. Müşterinizin ürün deneyimini genişleten dokulu bir his veya kokulu bir etiket mi istiyorsunuz? Dokunsal etiketlerimiz ve kokulu mürekkeplerimiz bunu mümkün kılar.


Ayrıca çok çeşitli başka baskı yetenekleri de taşıyoruz. Hangi etikete ihtiyacınız olursa olsun, eksiksiz hizmet ekibimiz sizi tasarımdan teslimata kadar baskı sürecinde yönlendirebilir ve ürününüz için en iyi etiketi seçmenize yardımcı olabilir - ister fleksografik bir etikete ister başka bir tür basınca duyarlı etikete ihtiyacınız olsun.


2002 yılında İstanbul Hadımköy'de kurulan BSK Etiket ve Ambalaj olarak; dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Flekso, dijital ve serigrafi makineleri dahil en son teknolojilere sahip BSK Etiket ve Ambalaj Şirketi, 23 ülkeden farklı müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.


Powered by TurkuvazSoft | © 2021 All rights reserved.