DEĞİŞKEN BASKI

ETİKETLERİN YAZDIRILMASI

BİREYSEL İÇERİK DEĞİŞİKLİKLERİ İLE


Değişken Baskı Etiketi

Değişken baskı, içeriğin öğelerini bireysel düzeyde değiştirirken büyük miktarlarda etiket basmamızı sağlar. Kaynak Etiketi Grubunda, içerik değişikliklerini baskı sürecini durdurmadan veya yavaşlatmadan yazdırabiliyoruz.

Herhangi bir pazar değişken baskıdan yararlanabilir, ancak bu yetenek genellikle çekilişler ve kazı kazan etiketleri gibi oyun parçalarının yanı sıra doğrudan posta reklamları için kullanılır. Değişken baskının belirgin bir avantajı, basılı her ürünü farklı bir ad, adres veya mesajla kişiselleştirebilmesidir.

Bu düzeyde kişiselleştirme özellikle doğrudan pazarlama ve müşteri ilişkileri için kullanışlıdır. Şirketler, hedeflenen her bir müşteriye yönelik basılı materyaller gönderebilir ve bir ayrıcalık duygusu ile doğrudan temas sağlayabilir.


Değişken baskı için ne tür baskı seçenekleri mevcuttur?

Değişken baskı, dijital bir arşivde depolanan statik ve değişken içeriğin birbirine bağlanmasıyla gerçekleştirilir. İçerik, kazınan etiketlerden genişletilmiş içerik etiketlerine ve aradaki her şeye kadar dijital olarak basılmış herhangi bir ürüne uygulanabilir.

Değişken baskının bazı olasılıkları şunları içerir:


Belirli promosyon materyallerini saklayın

İç öğretim materyalleri

Kişiselleştirilmiş URL'ler ve QR kodları

Birden çok dil

Barkodlama

İsimler

Bilet numaralandırma

Posta adresleri

Mesajlar

Grafikler

Ve dahası


Değişken veri baskısı için olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Değişken verileri basılı materyallerinize dahil etmek sadece iyi bir uygulama değil, aynı zamanda potansiyel müşteriler, mevcut müşteriler, çalışanlar ve daha fazlası gibi hedeflenen kişilere ulaşmanın etkili bir yoludur.


Size nasıl yardımcı olabiliriz

Değişken baskınızı Resource Label Group ile yapmaya karar verdiğinizde, projenizi iki yoldan biriyle tamamlayacağız. Herhangi bir baskı gerçekleşmeden önce statik ve değişken öğeleri tek bir baskı dosyasında birleştirebiliriz. Yazıcı dosyayı takip eder ve her sayfayı hem statik hem de değişken öğelerle yazdırır. İkinci yöntem, önce tüm statik grafikleri yazdırmak ve ardından bu öğeleri, değişken içeriği yazdırarak ikinci kez yazıcıda çalıştırmaktır. Bu yöntem metin içeriği için iyi sonuç verir, ancak grafik öğeleri dahil etmek zor olabilir.

Hangi yöntem seçilirse seçilsin, şirketiniz her baskı işi için dijital olarak saklamamız için statik ve değişken verileri sağlayacaktır. Üzerinde çalıştığımız her projede olduğu gibi, etiket uzmanlarından oluşan ekibimiz etiket tasarımlarına yardımcı olabilir ve en iyi uygulamalar için içgörü sağlayabilir.


Danışmanlık talep edin

Bir danışma yoluyla değişken veri yazdırma yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Ekip üyelerimiz, sahip olduğunuz tüm soruları yanıtlamaya ve etiket ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazırdır. Etiket uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için bizimle iletişime geçin.

2002 yılında İstanbul Hadımköy'de kurulan BSK Etiket ve Ambalaj olarak; dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Flekso, dijital ve serigrafi makineleri dahil en son teknolojilere sahip BSK Etiket ve Ambalaj Şirketi, 23 ülkeden farklı müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.


Powered by TurkuvazSoft | © 2021 All rights reserved.