EKRAN BASKI ETİKETLERİ

HASSAS DETAY.

CANLI RENK YOĞUNLUĞU.

MUHTEŞEM METİN NETLİĞİ.


Serigrafi Baskı Etiketleri

Ekran veya döner ekran baskı etiketleri, birçok ürünün raflarda hayat bulmasına yardımcı olmanın esnek bir yoludur. Serigrafi baskı, bir ürün yüzeyine bir ağ deseninin uygulanmasını, ardından görüntüyü oluşturmak için ağ açıklıklarından ve ürüne mürekkebin bastırılmasını veya pompalanmasını içeren bir tekniktir.


Serigrafi baskı etiketlerinin ortak uygulamaları

Serigrafi baskı etiketlerini çok çeşitli ambalajlar, OEM ürünleri ve şişeler üzerinde bulabilirsiniz. Pek çok marka, özellikle cam şişelenmiş ürünlere sahip olanlar, bunları çarpıcı, etiketsiz bir görünüm oluşturmak için kullanıyor.


Neden serigrafi baskı etiketleri?

Serigrafi baskı etiketleri, dinamik etiketler için bir dizi büyük avantaj sağlar. Dışarıda bile köpürme veya soyulma olmaksızın oldukça dayanıklıdırlar. Ve neme dayanıklı oldukları için içecek etiketlerine doğal bir uyum sağlarlar. Serigrafi baskı etiketleri, hassas ayrıntılar ve güçlü renk yoğunluğu ile yüksek derecede alan kapsamı sağlar. Kristal netliğinde metin tanımı sağlayarak, bir dizi mürekkep, taranabilir yapıştırıcı, parıltı, krom ve hatta arkadan aydınlatmalı ürünlerle birlikte çalışabilirler. Serigrafi baskı etiketleri ile dokulu ve dokunsal etiketler, hatta braille etiketler bile mümkündür. Benzersiz, etiketsiz bir görünüm oluşturmak için uygun maliyetli bir yola ihtiyacınız varsa, serigrafi baskı etiketlerini düşünün.


En uygun olanı bulmanıza yardımcı oluyoruz

Serigrafi baskı etiketleri, şişeler ve geniş bir ambalaj yelpazesi için mükemmeldir. Ancak bunlar birçok etiket yeteneğimizden yalnızca biridir. İster çarpıcı bir görünüme, ister kısa teslim sürelerine, ister büyük stok birimlerine veya tamamen benzersiz bir etikete ihtiyacınız olsun, bunu mümkün kılıyoruz. Tahminden teslimata kadar tam döngü hizmeti ile doğru tasarımı, malzemeyi, yapıştırıcıyı ve etiketi - bütçenize ve zaman diliminize göre - almanızı sağlıyoruz.

2002 yılında İstanbul Hadımköy'de kurulan BSK Etiket ve Ambalaj olarak; dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Flekso, dijital ve serigrafi makineleri dahil en son teknolojilere sahip BSK Etiket ve Ambalaj Şirketi, 23 ülkeden farklı müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.


Powered by TurkuvazSoft | © 2021 All rights reserved.