FOLYO ETİKETLERİ

İLE DİKKAT EDİN

ALTIN ​​ŞIKLIK,

GÜMÜŞ PARLAK &

CİLALANMIŞ SINIF.


Soğuk Folyo Etiketleri

Soğuk folyo etiketler, hassas veya ısıya duyarlı etiket malzemelerine parlak bir ışıltı uygulamak için kullanılır. Sıcak folyo etiketlere güçlü bir alternatif olarak, soğuk baskı plakaları ve bir UV kürleme lambası kullanarak ince bir folyo tabakasını etiket malzemesi üzerine aktaran bir baskı uygulamasıyla yapılırlar.


Soğuk Folyo Etiketleri Nerede Bulacaksınız ?

Baskı işlemi sırasında, sıcak folyo etiketler, damgalama işlemi sırasında plastik filmler ve gözeneksiz malzemeler gibi sıcaklığa duyarlı alt tabakalara zarar verebilir. Soğuk yaldız etiketler, sıcak yaldız baskının mümkün olmadığı yerlerde metalik dokunuşlar sağlar. Soğuk yaldız etiketlerini plastik içecek şişelerinde, ev eşyalarında, kaliteli yiyeceklerde, basınca duyarlı etiketlerde ve daha birçok ürün paketinde bulabilirsiniz.


Soğuk folyo etiketler markanız için doğru mu?

Etiketlerinize göze çarpan, metalik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ve sıcaklığa duyarlı etiketleme malzemeleri kullanmanız gerekiyorsa, soğuk yaldız damgaları düşünmelisiniz. Parlak şemsiyeleri dikkat çeker ve çok çeşitli renk tonlarıyla gelirler. Daha da önemlisi, ürünlerinize birinci sınıf bir görünüm ve his katabilirler. Sıcaklığa duyarlı bir malzemeniz olup olmadığından emin değil misiniz? Süreç boyunca size rehberlik edeceğiz ve etiketiniz için tam olarak doğru işlemi bulmanıza yardımcı olacağız.


Soğuk yaldız yeteneklerimiz

Eksiksiz bir dizi özel soğuk yaldız etiket basabiliriz ve şu özelliklere sahibiz:


Herhangi bir renk etiketi oluşturmak için spot renkleri kullanın

Eksiksiz bir kalıp kitaplığı kullanarak neredeyse her kap için etiket yazdırın

Etiketinize benzersiz bir görünüm kazandıran kabartma ve özel tasarım efektleri ekleyin

Bütçeniz ve teslim süreleriniz için doğru etiket çözümünü sunun

Ve eksiksiz hizmet ile soğuk yaldız yeteneklerimizin arkasındayız.

Etiketler karmaşıktır, yardımcı olabiliriz

Ekibimiz etiket tasarımı, etiket malzemeleri ve tüm etiket baskı karmaşıklıkları konusunda kapsamlı deneyime ve bilgiye sahiptir. Soğuk yaldız, sıcak yaldız, kabartma, serigrafi veya başka bir etiket yeteneği kullansak da, ekibimiz size vizyonunuza uygun etiketi sunmak için sürecin her adımında size rehberlik eder.


Sıcak folyo etiketler

Sıcak folyo etiketler, ürünlere parlak ve ışıltılı bir kalite veren metalik tabakalardır. Göze çarpmak için mükemmeldir, metalik, kuru mürekkebi sıcak, kazınmış bir damgayla etiket malzemesi üzerine bastırarak basılırlar.


Birçok kullanım için birçok yüzey

Sıcak yaldız etiketleri, çeşitli parlak ışıltılar sağlamak için bir dizi renk tonu kullanabilir. Herhangi bir markalı renk paletiyle çalışırlar ve ürünlere birinci sınıf, parlak bir görünüm kazandırmanın popüler bir yolu haline gelmiştir. Kozmetik ürünler ve mumlardan şarap, içecek ve yiyecek ürünlerine kadar, çok yönlü bir markalaşma çözümüdür. Neredeyse her boyuttaki kap, paket, teneke kutu, sürahi veya şişeye uyacak şekilde neredeyse tüm kalıp kesimlerinde sıcak folyo etiketleri sunuyoruz. Ve benzersiz ürün boyutu spesifikasyonlarınız varsa, ambalajınıza uygun bir etiket alabilmeniz için özel kalıp kesimleri sunabiliriz.


Hızlı teslimat, katma değerli hizmet

Tasarım, malzeme, tahmin ve baskı için tek noktadan hizmet veren bir mağaza olarak, büyük ve küçük baskı işlerini kısa teslim süreleri, etiketten etikete çeşitlilik ve karmaşık envanter ile halledebiliriz. Vizyonunuzu oluşturmak için etiketinizi özel olarak tasarlayabiliriz. Ekibimiz, tasarımınızın yazdırılabilir olmasını sağlamak için üçüncü taraf tasarımcılarla ortak olmaktan mutluluk duyar. Sonuç, üstün kalitede yüksek verimli baskıdır. ABD ve Kanada'daki konumlardan, yerel bir dokunuşla ve ulusal erişimimizin verimliliği ve ölçeğiyle katma değerli hizmetler sunuyoruz.

2002 yılında İstanbul Hadımköy'de kurulan BSK Etiket ve Ambalaj olarak; dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Flekso, dijital ve serigrafi makineleri dahil en son teknolojilere sahip BSK Etiket ve Ambalaj Şirketi, 23 ülkeden farklı müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.


Powered by TurkuvazSoft | © 2021 All rights reserved.